Sale konferencyjne

Na terenie Hostelu Smoszewskiego znajdują się dwie sale do wykorzystania na różnego rodzaju uroczystości, imprezy, spotkania czy warsztaty.

Pierwsza z nich to typowa sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem, która mieści się na poziomie „-1” w Hostelu. Druga sala festiwalowa, znajduje się w budynku Smoszewskiego Festiwalu Kultury. To unikalna przestrzeń o postindustrialnej architekturze, dzięki której Państwa wydarzenie nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Jeżeli interesują Państwa przestronne i nowocześnie zaprojektowane sale konferencyjne w pobliżu miasta Nowy Dwór Mazowiecki, niedaleko lotniska Modlin, zachęcamy do poznania przygotowanych przez nas propozycji. Do Państwa dyspozycji na terenie Hostelu Smoszewskiego znajdują się dwie sale na konferencje, które można wykorzystać na różnego rodzaju uroczystości, spotkania biznesowe czy warsztaty.

Pierwsza sala została przygotowana specjalnie na konferencje i wyposażona jest w niezbędny, zaawansowany technologicznie sprzęt. Mieści się ona na poziomie -1 naszego Hostelu. Dobre oświetlenie, dostęp do pomieszczenia socjalnego, a także możliwość teatralnego ustawienia krzeseł to tylko niektóre atuty tego pomieszczenia o wymiarach 8.3 x 5.5 m2. W sali znajdują się cztery stoły konferencyjne oraz pięćdziesiąt cztery krzesła.

Druga sala, zwana festiwalową, znajduje się w budynku Smoszewskiego Festiwalu Kultury. Wnętrze o wymiarach 5.4 x 13.8 wyróżnia się postindustrialną architekturą, która z pewnością sprawi, że Państwa wydarzenie nabierze wyjątkowego charakteru. Sala festiwalowa została wyposażona w duże okna, a także żyrandole. Obok pomieszczenia właściwego znajduje się mniejsze, idealne do wykorzystania na przerwę bądź lunch, jak również pomieszczenie socjalne i szatnia.

Obie sale konferencyjne cieszą się dużym zainteresowaniem, a do tej pory mieliśmy już przyjemność organizować wiele wydarzeń, między innymi wystawy, wernisaże, przeglądy, koncerty, festiwale, maratony, wywiady, szkolenia, warsztaty, spotkania biznesowe, przedstawienia teatralne, sesje fotograficzne, a także imprezy prywatne. Dodatkowym atutem naszych sal jest ich atrakcyjna lokalizacja (Nowy Dwór Mazowiecki, Lotnisko Modlin).

 

SALA KONFERENCYJNA

 1. Sala o wymiarach 8.3 x 5.5 m2
 2. 4 stoły konferencyjne – 2 x 100×155 cm, 2 x 130×200 cm
 3. 54 krzesła
 4. Możliwość ustawienia krzeseł teatralnie
 5. Dostęp do pomieszczenia socjalnego / kuchni
 6. Oświetlenie sztuczne
 7. Miejsce: poziom – 1 na terenie Hostelu

 

SALA FESTIWALOWA

 1. Sala duża o wymiarach 5.4 x 13.8 m2
 2. Sala mała o wymiarach 5.4 x 9.9 m2 (sala do wykorzystania jako miejsce na przerwę / lunch, inne)
 3. Dobrze oświetlona – duże okna, żyrandole
 4. Dostęp do pomieszczenia socjalnego
 5. Szatnia
 6. Miejsce: budynek Smoszewskiego Festiwalu Kultury

 

Do tej pory w salach organizowaliśmy m.in.:

 • wystawy i wernisaże
 • przeglądy, festiwale i maratony, koncerty
 • wywiady
 • przedstawienia teatralne
 • sesje fotograficzne
 • spotkania z klientami i pracownikami
 • szkolenia i warsztaty
 • prywatne imprezy